Poriadok a úmysly sv. omší (15. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 14.7. – 10.00 – 15. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
Po – 15.7. – 7.30 – sv. Bonaventúru, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka
Ut – 16.7. – 18.00
St – 17.7. – 18.00 – sv. Andreja Svorada a Benedikta, pustovníkov, spomienka
Št – 18.7. – 18.00 – (latinské ordinárium)
Pi – 19.7. – 18.00
So – 20.7. – 7.30
Ne – 21.7. – 10.00 – 16. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Anna Rybošová
Ut: + Ondrej a rodičia
St: + Anna Bazíková
Št: + Anna a Jozef Húšťava
Pi: za Božiu pomoc pre chorú
So:+ Milan Chovanculiak
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.

Poriadok a úmysly sv. omší (14. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 7.7. – 10.00 – 14. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
Po – 8.7. – 7.30
Ut – 9.7. – sv. omša nebude
St – 10.7. – sv. omša nebude
Št – 11.7. – sv. omša nebude
Pi – 12.7. – 18.00
So – 13.7. – 7.30
Ne – 14.7. – 10.00 – 15. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Magdaléna Švecová
Ut: sv. omša nebude
St: sv. omša nebude
Št: sv. omša nebude
Pi: + Ján a Mária Várošíková
So:+ Silvia Morvayová a Ján Lehocký
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.

Poriadok a úmysly sv. omší (13. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 30.6. – 10.00 – 13. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ (sv. omša pre deti)
Po – 1.7. – 7.30
Ut – 2.7. – 18.00 – Návšteva Panny Márie, sviatok  
St – 3.7. – 18.00 – sv. Tomáša, apoštola, sviatok
Št – 4.7. – 18.00 – predvečer slávnosti (latinské ordinárium)
Pi – 5.7. – 10.00 – sv. Cyrila a Metoda,
slovanských vierozvestov, slávnosť
So – 6.7. – 7.30
– Panny Márie v sobotu, ľubovoľná spomienka        15.30 – sobáš
Ne – 7.7. – 10.00 – 14. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Ján Drahoň
Ut: + Ján Mráz a Emília
St: + Ján Borovec, Anna a Juraj Pršanec
Št: + rodina Bibová, Švecová a Mojžišová
Pi: + Mária, Ján Drahoň a starí rodičia
So:+ Ondrej Piták a Emília
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.

Poriadok a úmysly sv. omší (12. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 23.6. – 10.00 – 12. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
Po – 24.6. – 7.30Narodenie sv. Jána Krstiteľa, slávnosť
Ut – 25.6. – 18.00
St – 26.6. – 18.00
Št – 27.6. – 18.00 – predvečer slávnosti – sv. omša pri kaplnke (za firmou Mintál)
Pi – 28.6. – 18.00 – Najsvätejšieho Srdca Ježišovho,
slávnosť
So – 29.6. – 10.00 – SV. PETRA A PAVLA, apoštolov, slávnosť
, prik.sv. 16.00 – sobášna
Ne – 30.6. – 10.00 – 13. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Ján Volko a syn Vladimír
Ut: za Božiu pomoc pre rodinu
St: + Ondrej Mojžiš a Anna
Št: + Pavel Kňažko, Jozef a Anna
Pi: + Pavel Lupták a Dušan Gregor
So: za farnosť / za ženícha a nevestu
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.
  • Dnes (23.6) bude zbierka na dobročinné diela sv.otca.

Poriadok a úmysly sv. omší (NEDEĽA NAJSVÄTEJŠEJ TROJICE)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 16.6. – 10.00 – NEDEĽA NAJSVÄTEJŠEJ TROJICE
Po – 17.6. – 7.30
Ut – 18.6. – 18.00
St – 19.6. – 18.00 – predvečer slávnosti
Št – 20.6. – 18.00NAJSV. KRISTOVHO TELA A KRVI, slávnosť, prik. sviatok
Pi – 21.6. – 18.00 –
sv. Alojza Gonzágu, rehoľníka, spomienka
So – 22.6. – 7.30
Ne – 23.6. – 10.00 – 12. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Anna Bazíková
Ut: + rodičia a starí rodičia Mojžišovci
St: + Anna Andorová, 10. výr.
Št: za farnosť
Pi: + rodičia Bendíkoví a rodina Bendíková a Balkóciová
So: + Milan Chovanculiak
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.
  • Budúcu nedeľu (23.6) bude zbierka na dobročinné diela sv.otca.

Poriadok a úmysly sv. omší (ZOSLANIE DUCHA SVÄTÉHO)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 9.6. – 10.00 – ZOSLANIE DUCHA SVÄTÉHO
Po – 10.6. – 7.30 – Preblahoslavenej Panny Márie, Matky Cirkvi, spomienka
Ut – 11.6. – 18.00 – sv. Barnabáša, apoštola, spomienka
St – 12.6. – 18.00
Št – 13.6. – 18.00NPJK Najvyššieho a večného Kňaza, sviatok (latinské ordinárium)
Pi – 14.6. – 18.00 – Výročie posviacky chrámu v Sielnici,
slávnosť
So – 15.6. – 7.30
Ne – 16.6. – 10.00 – NEDEĽA NAJSVÄTEJŠEJ TROJICE

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Anna Mojžišová
Ut: + Juraj Pršanec
St: + Ján Sluka a Mária
Št: + Silvia Morvayová
Pi: + Ján Biba
So: + Anna Rybošová
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.
  • V piatok (14.6) bude celodenná adorácia

Poriadok a úmysly sv. omší (SIEDMA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 2.6. – 10.00 – SIEDMA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA
Po – 3.6. – 7.30 – sv. Karola Lwangu a spoločníkov, mučeníkov, spomienka
Ut – 4.6. – 18.00
St – 5.6. – 18.00 – sv. Bonifáca, biskupa a mučeníka, spomienka
Št – 6.6. – 18.00 – (latinské ordinárium)
Pi – 7.6. – 18.00 –
letný kántrový deň Za duchovné povolania
So – 8.6. – 7.30
Ne – 9.6. – 10.00 – ZOSLANIE DUCHA SVÄTÉHO (hody)

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Jozef Školník
Ut: + Pavel Volko, Jaroslav Ditrich a Milica Volková
St: na úmysel
Št: + Emil Mičuda a rodina Kaššová
Pi: + rodina Volková a Martin Hrochotský
So: + Magdaléna Švecová
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.
  • Dnes (2.6) bude zbierka na katolícke masmédiá.

Poriadok a úmysly sv. omší (ŠIESTA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 26.5. – 10.00 – ŠIESTA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA (detská sv. omša)
Po – 27.5. – 15.00 – (pohrebná)
Ut – 28.5. – 18.00
St – 29.5. – 18.00 – (predvečer slávnosti)
Št – 30.5. – 18.00NANEBOVSTÚPENIE PÁNA, slávnosť, prikázaný sviatok (lat.ord)
Pi – 31.5. – 18.00 –
(sv. omša pre mládež)
So – 1.6. – 7.30 –
sv. Justína, mučeníka, spomienka
Ne – 2.6. – 10.00 – SIEDMA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Ján Drahoň
Ut: za Božiu pomoc pre vnukov
St: + rodina Gajdošová a Ján Kováčik
Št: za farnosť
Pi: + rodina Drahoňová a Volková
So: + Emil Gajdoš, 1. výr.
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.
  • Budúcu nedeľu (2.6) bude zbierka na katolícke masmédiá.

Poriadok a úmysly sv. omší (PIATA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 19.5. – 10.00 – PIATA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA
Po – 20.5. – 7.30
Ut – 21.5. – 18.00
St – 22.5. – 18.00
Št – 23.5. – 18.00 – (latinské ordinárium)
Pi – 24.5. – 18.00
So – 25.5. – 7.30
Ne – 26.5. – 10.00 – ŠIESTA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA (
detská sv. omša)

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Ján Biba
Ut: + Veronika Drahoňová, Emília, Ondrej a Anna
St: + Milan Chovanculiak
Št: + Ján, Peter, Vladimír a Ján Drahoň
Pi: + rodičia Bírešoví a rodina Hajdúchová a Bírešová
So: + Milan Cvik a rodičia
Ne: za farnosť

  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.

Poriadok a úmysly sv. omší (ŠTVRTÁ VEĽKONOČNÁ NEDEĽA)

Erb Farnosti Sielnica

KOSTOL DUCHA SVÄTÉHO V SIELNICI

Poriadok a úmysly sv. omší   

Ne – 12.5. – 10.00 – ŠTVRTÁ VEĽKONOČNÁ NEDEĽA
Po – 13.5. – 7.30
Ut – 14.5. – 18.00 – sv. Mateja, apoštola, sviatok
St – 15.5. – 18.00
Št – 16.5. – 9.30 – sv. Jána Nepomuckého, kňaza a mučeníka, spomienka (rekolekcie)
Pi – 17.5. – 18.00
So – 18.5. – 7.30,
15.30 – sobáš
Ne – 19.5. – 10.00 – PIATA VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Úmysly sv. omší:

Ne: za farnosť
Po: + Ján, Emília a starí rodičia
Ut: + Silvia Morvayová
St: + Anna Rybošová
Št: + Ján Volko a Emília
Pi: + Anna Bazíková
So: + Anna a Ondrej
Ne: za farnosť


  • Zmena možná v prípade pohrebu so sv. omšou.
  • Dnes (12.5.) bude zbierka na seminár.